Tilbage til nyhedsoversigten

Vi har brug for din hjælp!

Vi skal have lavet nyt website og i den forbindelse får vi brug for din hjælp! Vi vil gerne skabe nogle gode rammer for vores medlemmer. Det er vigtigt for os, at du som medlem har nem adgang til alle relevante oplysninger. Derudover vil vi gerne gøre websitet mere medlemsorienteret, hvor du kan få mere viden og drage større nytte af netværkets øvrige medlemmer. Vi vil gerne skabe mere gennemsigtighed i forhold til, hvilke medlemmer vi har i SmartLog, hvad de arbejder med og hvem kontaktpersonerne er ude i virksomhederne. Det arbejder vi allerede hen mod med vores nye koncept “Ugens medlem”, som hver uge præsenterer et (nyt) medlem i SmartLog.

Vi vil meget gerne høre, hvordan vi kan gøre mere for dig og din virksomhed. Er der noget, du savner på vores website? Hvad synes du fungerer godt eller mindre godt? Vores nye website er til glæde for vores medlemmer – og vil vi gerne have din hjælp til at gøre vores website bedre. Send os en mail på cgl@aalborg.dk med dine ønsker for og tanker om SmartLogs hjemmeside. Vi glæder os til at høre, hvordan vi kan skabe bedre rammer for dig og resten af netværket.

Hilsen Team SmartLog